Tisztelt Szülők, Tanulók!

Magiszter_iskola küldte be 2020. 09. 16., sze - 12:33 időpontban

Tisztelettel kérem Önöket, hogy iskolánkba kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermeket, tanulót engedjenek. Kérem, amennyiben gyermeküknél betegségre utaló tüneteteket észlelnek, gondoskodjanak mielőbbi orvosi vizsgálatáról! A szülő KÖTELES az iskolát értesíteni, ha gyermekénél koronavírus gyanú, vagy igazolt fertőzés van! Az iskolában folyamatosan végezzük a fertőtlenítő takarítást, minden járványügyi szabályt betartunk és betartatunk. Mindenkit arra kérünk, hogy ne terjesszen álhíreket, ne keltsünk feleslegesen pánikot!

Az iskola nem köteles, sőt a személyiségi jogok védelme miatt nem teheti meg, hogy mindenkit tájékoztasson arról, ha esetleg valakiről kiderül, hogy elkapta vagy közvetlen kontaktja megfertőződött. Akit érint egy esetleges intézkedés, az viszont időben tudni fog arról, hogy mit kell tennie.

Iskolánkban igazolt pozitív esetről eddig a pillanatig nem kaptunk értesítést.

Iskolánk bejáratánál a holnapi naptól, azaz 2020. 09. 17-től belépéskor testhőmérséklet mérést végzünk tanulókon, pedagógusokon, és minden látogatón.

Szolnok, 2020. szeptember 16.

Csiderné László Csilla

tagintézmény-vezető